Ubytování Děčín Ubytování Děčín Ubytování Děčín Ubytování Děčín Ubytování Děčín

Hotel Faust Ubytování Děčín

Hotel Faust nabízí ubytování, jak pro klienty na pracovních cestách, tak i pro turistické návštěvníky města Děčín. Poskytuje pohodlné a příjemné prostředí s vlastní restaurací.

Uspořádáme pro Vás rauty, bankety, svatební hostiny, promoční oslavy, poskytneme zázemí pro Vaše firemní jednání, kongres, školení nebo prezentace Vaší firmy. K dispozici jsou vám 2 salonky a taneční sál pro uzavřenou společnost.

Poloha hotelu je výhodná, protože se nachází v blízkosti středu města Děčína u Zámeckého rybníka. Samo město Děčín skýtá možnost tenisových kurtů, jízdy na koni, horolezectví, aquapark či ZOO.

Aktuálně:


Ubytování - Hotel Faust
Ubytování
V hotelu Faust je pro vás připraveno pohodlné ubytování v  pokojích i apartmánech.
Restaurace - Hotel Faust
Restaurace
Zveme vás na příjemné posezení v hotelové restauraci, kde se můžete dobře najíst a napít.
Výlet, kultura, sport - Hotel Faust
Okolí
Děčín je pro svou polohu v Ústeckém kraji velmi oblíbeným vyhledávaným turistickým cílem.

Ubytovat se můžete v 1-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a lodžiemi, s TV a satelitními programy. V celé budově hotelu je možné bezdrátové připojení k internetu.

  • Celkově 38 pokojů
  • 2 až 3 lůžkové pokoje
  • Celková kapacita 85 lůžek

Dále nabízíme ubytování v 8 samostatných apartmánech mající vlastní sociální zařízení,  kuchyňku s vybavením, jídelní kout, lednici, televizi, připojení na internet a WIFI.

Snažíme se našim hostům vytvořit co nejpříjemnější prostředí, proto jsou pro nás samozřejmostí komfortní služby, mezi ně patří mimo samotné ubytování úschovna cenných předmětů, faxové služby, vlastní parkoviště, internet.

Restaurace hotelu

Ať už jste stálým návštěvníkem restaurace, hotelu, obchodního jednání či jen projíždíte, vždy se u nás setkáte s poctivou gastronomií a čerstvými surovinami. V naší restauraci pro vás připravujeme pokrmy z kvalitních surovin od našich spolehlivých dodavatelů. Nabízíme i vlastní speciality, výběr kvalitních jihomoravských či zahraničních vín.

Hotel Faust v Děčíně hodnocení