Oslavy, setkání, konference, semináře, firemní akce

Hledáte ideální místo v Děčíně pro uspořádání Vaši rodinné oslavy, setkání s přáteli nebo konference, kongresy, semináře, školení a firemní akce? Hotel Faust vám poskytne kompletní nabídku svých prostor – restaurace, letní terasa, 2 salonky, taneční sál pro uzavřenou společnost.

Hotel Faust pro vás uspořádá:

  • svatby
  • hostiny
  • rauty
  • rodinné oslavy
  • hudební večery s tancem
  • firemní společenské akce
  • semináře a školení a další akce dle požadavků zákazníka

Hotel Faust je dokonalým místem pro Váš svatební den

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě člověka. Kdo by si nechtěl užít tento jedinečný svatební den. Svatba u nás v hotelu Faust bude pro vás bez stresu a starostí, jelikož nabízíme kompletní svatební servis. Pro tyto účely pro vás bude k dispozici vlastní restaurace hotelu, soukromí v saloncích či hostina na letní terase s romantickým výhledem na Zámecký rybník.

Společně rozebereme vaše představy, díky našim dlouholetým zkušenostem vás můžeme upozornit na věci, které byste možná zapomněli, a upozorníme na případná úskalí.

K dispozici je vám také taneční sál.

Svatební hostina

Jednou z důležitých částí svatby je bezpochyby svatební hostina. Kuchaři restaurace hotelu Faust jsou připraveni pro vás sestavit menu.

Večer vám můžeme nabídnout občerstvení ve formě rautu či grilování.

Svatební fotograf

Aby svatební servis byl úplný, nabízíme služby svatebního fotografa. Váš den D zachytí na stovkách fotografií a vy tak budete mít možnost se v budoucnu kdykoliv pokochat fotkami a zavzpomínat na váš výjimečný den.

Služby svatebního fotografa zde.

Kontakt: Josef Rittig, tel.: 777 294 005, Email: info@foto-rittig.cz

Společenské akce - Hotel Faust
Hotel Faust v Děčíně hodnocení